| Naujienos

Padėkos vakaras „Bendrumas širdį šildo“ Šateikių kultūros centre

Jau ne vienerius metus Šateikių kultūros centro direktorė Danutė Šatkuvienė brandino mintį sukviesti į būrį visus Šateikių seniūnijos meno kolektyvus, jų vadovus, rėmėjus, visuomenininkus į padėkos vakarą.
„Bendrumas širdį šildo“-taip šiandien vadinasi mūsų renginys į kurį susirinkome pasidžiaugti vieni kitais, padėkoti vieni kitiems. Viskas kas gražu žemėje iš saulės, viskas kas gera iš žmogaus.“-tokiais žodžiais vakarą pradėjo Šateikių kultūros centro direktorė Danutė Šatkuvienė, kuri buvo ir padėkos vakaro vedančioji. Vakarui papuošti direktorė į svečius pakvietė tris nuostabias viešnias: aktorę Virginiją Kochanskytę, Giedrę Zelcaitę- sopranas, Editą Zizaitę-fortepijonas su teatrine-muzikine impresija „Lietuviškų romansų vainikas“. Į šią menininkių programą puikiai įsipynė nominacijų įteikimo ceremonija.


Už kultūrinio gyvenimo Šateikių seniūnijoje puoselėjimą vakaro metu buvo įteiktos septynios nominacijos bei „Padėkos rožės“ už įvairias iniciatyvas ir pagalbą.
Šventės metu Plungės rajono meras Audrius Klišonis dėkodamas kultūros centro darbuotojams ir Šateikių žmonėms už kultūrines veiklas pasakė, kad jo tikslas yra dirbti išvien su kuriančiais žmonėmis ir kad tik dirbdami kartu galime sukurti įdomų, prasmingą gyvenimą.
Svečiuose su savo kolegėmis dalyvavusi aktorė Virginija Kochanskytė savo atsiliepimuose rašė: “Išvažiavom iš susitikimo su Šateikių žmonėmis, meno puoselėtojais-apsvaigę gerumu,meile,kūrybos geismu, kalbėdami apie tai, kokius stebuklus daro meilė gyvenimui, savo gentainiui, gimtam kraštui.!“

Parašykite komentarą