Visos teisės saugomos 2022 - © Šateikių kultūros centras

2007m.Šateikių kultūros namai reorganizuoti į Šateikių kultūros centrą su dviem – Aleksandravo, Narvaišių –filialais. Dabar filialai pervadinti skyriais.
Šateikių kultūros centras iki 2014m. gruodžio mėn. buvo įsikūręs Šateikių parko pastate, seniūnijos patalpose.2014m.pabaigus renovuoti dabartinį pastatą persikėlė į erdvias, šiltas, atnaujintas patalpas.
Iki renovacijos kultūros centre veikė tik vienas saviveiklinis kolektyvas- 29 metus jau gyvuojantis folklorinis (vad. L. Domarkienė).2016m.- 6 meno saviveiklos kolektyvai.
2013m. Aleksandravo skyrius taip pat persikėlė į naujai renovuotas patalpas. Tik Narvaišių skyriaus renovacija planuojama pradėti 2017m.
Kultūros centras pagrindinį dėmesį skiria turiningam gyventojų laisvalaikio praleidimui, pramoginių renginių organizavimui, etnokultūros puoselėjimui, mėgėjų klubų bei meno mėgėjų kolektyvų veiklos skatinimui. Kultūros centras ir jo skyriai organizuoja įvairias žmonių pamėgtas tradicines šventes, vakarones, koncertus, valstybinių švenčių, reikšmingų ir atmintinų datų minėjimus, masinius renginius, dalyvauja rajono, apskrities, respublikiniuose kultūriniuose renginiuose, apžiūrose. Organizuoja parodas ,susitikimus su žymiais žmonėmis, aktyviai bendradarbiauja su bendruomenėmis, kitais kultūros centrais, mokyklomis, bibliotekomis, muziejais.
Šateikių kultūros centre kasmet vyksta jau regionine tapusi dramos kolektyvų šventė “Nors kauk be kaukės“, regioninė ansamblių šventė „Pro vėišnėlių sodnėlį“ ir kt. Kiekvienais metais tradiciškai švenčiamos Užgavėnės, Joninės, Antaninės, vasaros festivaliai. Gražias tradicijas turi kasmet organizuojama Vaikystės šventė, kalėdiniai, adventiniai renginiai.
Šateikių kultūros centras su skyriais – mėgėjų meninės kūrybos, saviraiškos susibūrimų vieta, kur sėkmingai savo veiklą vysto gausėjantys meno kolektyvai.